Brak sygnalizacji uzbrajania i rozbrajania na klawiaturze strefowej TK-3

Zaczęty przez bonek79, Styczeń 07, 2018, 11:55:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

bonek79

Witam,proszę o pomoc mam problem z klawiaturą strefową TK-3.Mam 2 strefy dom i garaż uzbrajanie i rozbrajanie w domu na TPR-4 działa wszystko dobrze przy uzb.i rozb.wyświetlają sie strefy,problem pojawia się  jak chcę uzbroic tylko drugą strefę czyli garaż z TPR-4 w domu to strefa garaz nie uzbraja się ,uzbraja się tylko jak uzbroję wszystkie strefy czyli 1i2 to załącza się też garaż.
A jak z panela w garażu TK-3 uzbrajam kodem to uzbraja się całość czyli strefa 1i2 czyli dobrze.
Proszę o podpowiedz jak to ogarnąć tak żebym mógł uzbrajać samą strefę drugą ,podpowiem żę czujki należące do strefy 2 zaznaczałem też że nalezą tylko do strefy 2 jak i do strefy 1i2.

RobertH

Czujki przydzielone do strefy 1 i 2 czuwają gdy obie strefy czuwają !
A TK-3 to klawiatura strefowa i może obsłużyć tylko 1 strefę.

Więc podział systemu do analizy, przydział paneli i klawiatur.

bonek79

Witam,dziękuję za odpwiedż czujki należące do strefy 2 mam przydzielone do strefy tylko 2 ,a tk-3 jest tylko pod strefa 2,podział klawiatur mam zrobiony dobrze tpr adresacja jako 1 ,a tk-3 adresacja jako 2 ,więc dlaczego nie moge z tpr nie mogę uzbroic strefy 2 mimo ze na tpr wyswietla sie uzbrojenie

bonek79


RobertH

Jak jest ustawione, program, panele, klawiatury to wie tylko Pan
a czy 'dobrze' pewnie nie skoro  nie działa.

Skoro nie ma danych to i nie ma analizy...

W postach przewijanie się ciągle: "dodać konfigurację, pamieć zdarzeń, ustawienia nie zawarte w config, schematy itd.'