manipulator tpr-1 bardzo cichy buzzer. mozliwosc podglosnienia?

Zaczęty przez tomasz192, Styczeń 24, 2018, 20:42:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomasz192

Witam.
Zakupilem.centrale optimagsm z manipulatorem tpr-1 podtynkowy. sygnalizaja wejscia i wyjscia.jest bardzo cicha.
Czy jest mozliwosc regulacji glosnosci?
Dodam jeszcze ze zmuszony bylem do wywiercenia 2 dziurek z boku aby troche poprawic ale nadal.slabiutko..

Pozdrawiam.

Tomasz


tecnover

mam ten sam problem. Czy jest zatem możliwość podgłośnienia? Nadmienię, że w centralach Satela sygnalizacja odliczania czasu do wyjścia lub do wpisania kodu od wejścia jest na tyle głośna, że w sąsiednich pomieszczeniach słychać;)

robertm


tomasz192

Moge podpowiedziec. Ja u siebie dolozylem buzzer 12v z wbudowanym generatorem na wyjsciu 8. Wszystko fajnie dziala ale tylko na czuwaniu pelnym. Co prawda sam buzer byl tak glosny ze musialem go zakleic.
Niestety przy uzbrajaniu czuwania nocnego nie uruchamia mi wyjscia 8.
Czy moglby ktos mi napisac skrypt. Uruchom wyjscie 8 przy wyl czuwanie nocne na 30s?
Jest taka mozliwosc? Czy znow nie ma....
Fajny ten alarm ale troche kicha z tym glosnikiem. Nie przemyslany ten punkt design'u

lesnik

Witam
A czy na buzerze nie ma czasami naklejonej folii ochronnej?

tomasz192

2x sprawdzalem. Nie ma. Za drugim razem wyczailem ze troszeczkelepiej slychac jak nie dokrece panela maskujacego. Ale to i tak jakby mysz mala piszczala. Nie przewidziany design. Proponowalbym dodac do softu tpr1 regulacje glosnosci. Powinna byc ze 3x mocniejsza. Pozdrawiam.

P.s.

Czy ktos moglby by ten kod mi napisac?