Potrzebny instalator

Zaczęty przez martin766, Marzec 07, 2018, 22:30:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

martin766

Witam, potrzebuje instalatora do alarmu ropam optima gsm, który zainstaluji  i skonfiguruje alarm .Mieszkam w Drawsku Pom. Przewody i czujki podlaczone

RobertH

http://ochronadladomu.pl/instalatorzy/
lub zapytać u dystrybutorów w Bydgoszczy, Piła o instalatora z regionu.

martin766

Witam.
Podaje mi pan stronę, na której wymieniacie jedynie punkty handlujące waszymi alarmami. Szkoda czasu na dzwonienie do wszystkich tych punktów. Dzwoniłem do kilku i w każdym uzyskałem odpowiedz... " Panie, my jedynie mamy ropama w ofercie..." lub ..." no byłem kiedyś na szkoleniu, ale nie instalowałem nigdy samodzielnie tego systemu". Sorki, ale na takie telefony szkoda czasu i moich nerwów. Napisałem tu, gdyż naprawdę potrzebuję kogoś obeznanego z tematem. Nie chcę bawić się w podłączanie alarmu pół roku na zasadzie prób i błędów. Kupiłem system i ma działać.
Alarm został wstępnie zainstalowany, jednak nikt nie jest w stanie poprawnie skonfigurować całego systemu, a zwłaszcza modułu AP-IP. Po wczorajszych, kolejnych próbach manipulator włącza się i wyłącza samoczynnie wskazując na łączenie się i brak połączenia z centralą. Nie mam też możliwości połączenia się z centralą za pomocą kabla i komputera. Wyłączyłem wszystko, gdyż może się uszkodzić.

RobertH

A wg mnie jest inaczej, opis pod mapą: