Zmiana grafiki webserwera

Zaczęty przez Kamilmed, Lipiec 07, 2016, 13:00:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kamilmed

Witam,
Jestem zainteresowany budową automatyki domowej na centrali waszej firmy i moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość stworzenia własnych grafik, stron do sterowania z tabletu?

RobertH

Witam,

Webserwer nie ma i nie będzie miał możliwości personalizacji.
Takie opcje będą docelowo w aplikacjach mobilnych
tj. możliwość zastosowania własnego tła i rozmieszczenie interaktywnych przycisków ( z dostępnych w aplikacji bez własnych przycisków).
Personalizacja aplikacji będzie analogiczna do personalizacji paneli serii TPR-4x.

Marcinus

Będę czekał na aplikację mobilną z dostępnością w głównym menu przycisków/widgetów odpowiedzialnych za uruchomienie konkretnego wyjścia.
Podam przykład: dojeżdżając do domu stoję chwilę zanim otworzy się brama uruchamiana pilotem (zabudowa terenu nie pozwala na wcześniejszą komunikację pilota z odbiornikiem radiowym).

100 metrów wcześniej mogę odpalić bramę z aplikacji mobilnej RopamOptima, ale  ... po kliknięciu ikony aplikacji następuje przejście do ekranu gdzie znowu trzeba kliknąć "ZALOGUJ" a potem jeszcze ikonę odpowiedzialną za "WYJŚCIA" i z kolei dane wyjście. Przydałby się jakiś widget umożliwiający odpalenie wyjścia jak najmniejszą ilością kliknięć ...

RopamOptima jest moim zdaniem użyteczną aplikacją, lecz jak to mówią: "apetyt rośnie w miarę jedzenia" - 

Marcin