RopamOptima własne ikony i informacja o wejściach.

Zaczęty przez cotvi, Grudzień 06, 2016, 18:03:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

cotvi

Witam
1. Czy planujecie możliwość ustawiania własnej kolejności ikon w RopamOptima?

2. Podobnie jak w przypadku TPR-4 czy będzie  możliwość tworzenia ikon sterujących wyjściami z informacją o wejściach.
Konkretnie używam kontaktronów magnetycznych i krańcówek z napędów bramowych w celu informacji o tym czy brama jest zamknięta czy otwarta.
To + odpowiednia logika ułatwia mi sterowanie szczególnie bramą garażową, która ma tylko wejście P.P., czyli jeżeli jest już otwarta to nie działa przycisk Otwórz.
W przypadku klawiatury TPR-4 to super sprawa, czy będzie też w RopamOptima ?

Pozdrawiam

RobertH

Pracujemy nad rozwiązaniami modyfikacji aplikacji (RopamOptima) podobnie jak TPR-4x (lub o większym zakresie).

transalp


transalp

coś się uda zrobić- niedługo minie rok od zapowiedzi :-)

RobertH

Aplikacja UWP dla: Windows 10, Windows 10 Mobile,
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/ropamoptima/9pcp3csns904#system-requirements
Na inne OS (Android, IOs) trwają prace, terminy publikacji nie są jeszcze określone

transalp

wydaje się że powinniście zacząć od Androida i IOS. to chyba znakomita większość urządzeń mobilnych na rynku.

luk

#6
w mojej aplikacji Ropam Optima v1.3.2 nie mam możliwości sterowania wyjsciami; brak jest suwaków takich jakie pokazane są w instrukcji a "kropki" są koloru brązowego jakby zablokowane. Mam je(suwaki) tylko przy wyjsciach 37-40???  gdzie w OptimaManager'ze mam tylko 32 wyjscia.