bezprzewodowe kontaktrony

Zaczęty przez malin, Lipiec 12, 2014, 19:48:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

malin

Witam.
Czy w planach macie może rozbudowanie systemu aero o bezprzewodowe czujniki otwarcia drzwi/okien - ewentualnie czy da się podpiąc pod aero coś już istniejącego na rynku??

RobertH

Witam

W opracowaniu są kolejne urządzenia Aero: czujka dymu, pilot  dwukierunkowy, nadajnik/odbiornik dwukierunkowy 2 kanały, po ww zamierzamy także rozpocząć prace nad czujnikiem magnetycznym.

malin

Witam.
Jakie są przybliżone ramy czasowe? - chodzi mi o rząd wielkości - miesiące, lata ...

kamakar

Jak postępują prace nad rozwinięciem systemu aero o w/w urządzenia? Znane są jakieś przybliżone terminy ich wprowadzenia do oferty?

RobertH

Witam

Czujnik dymu OSD23-Aero w fazie produkcji (dostępność I/IIQ 2015).
Moduł IO-Aero w fazie testów.
Pilot Keyfob-Aero w fazie testów.

kamakar

Dziękuję za informację, cieszy mnie iż nie jest to odległy termin, czekam zwłaszcza na czujnik dymu - wreszcie alternatywa dla abax-a. Czy rząd wielkości cen jest już znany?

mirekgrz

Witam. Czy znany jest juz termin wprowadzenia na rynek kontaktronów bezprzewodowych?

robertm

Witam,
Nie mogę podać jeszcze konkretnego terminu.
Na chwilę obecna na marzec/kwiecień planowane jest wprowadzenie modułu wejście/wyjście do systemu AERO  - do tego urządzenia można podłączyć kontaktron.

mirekgrz

Czy juz wiadomo kiedy moduł wejścia/wyjścia pojawi się w sprzedaży?

robertm

IO-Aero v3.0 współpracuje tylko z APm-Aero od v3.0
Dostępny w sprzedaży od 1.06.2016
Cena 135 zł netto.

glider33

Cytat: robertm w Maj 16, 2016, 10:53:15
IO-Aero v3.0 współpracuje tylko z APm-Aero od v3.0
A kiedy będzie dostępny firmware 3.0 dla APm-Aero ? Na stronie produktu dostępna jest tylko wersja 2.3

https://ropam.com.pl/pl/towar/329/apmaero.html

robertm

nadchodzi  :)

Ostatnie fazy testów - będzie dostępny od poniedziałku 23-05-2016
Jedna ważna uwaga:
APM-Aero v3.0 jest kompatybilny z
SmartPIR-Aero v3.0
OSD-Aero v3.0
IO-Aero v3.0
Keyfob-Aero v3.0

Jeżeli ktoś ma czujki w wersji <3.0 to musi dokonać aktualizacji u nas w serwisie!

mirekgrz

W takim razie czy można do Państwa wysłać czuje? Jeśli tak to wyslac na adres firmy podany na www?

robertm

Adres korespondencyjny i serwisu:
Ropam Elektronik s.c.
Polanka 301
32-400 Myślenice

Rafal R.

Witam serdecznie,
Panie Robercie...chciałem zapytać jak przebiegają fazy testów nowego firmware'u dla Aero. Parę dni temu zakupiłem APM-Aero (na naklejcie widnieje v3.1) wraz z czujkami SmartPIR-Aero (również 3.1). APM-Aero ładnie uczyło się czujników; coś mnie jednak podkusiło do zaktualizowania kontrolera (zauważyłem na stronie wersję 2.3...a centrala wykrywała mi APM-Aero z wersją 2.0 ! ). Po upgradzie już nie potrafię sparować żadnej czujki z kontrolerem (nie są wykrywane). Mam wrażenie, że nieumyślnie zrobiłem downgrade firmware'u; głowę jednak dałbym sobie uciąć, że w GSM Manager widniała wersja 2.0.