Ostatnie wiadomości

#61
Centrale alarmowe / Odp: Aktualizacja
Ostatnia wiadomość przez robertm - Styczeń 15, 2024, 10:59:51
Nie ma możliwości zaktualizowania NeoGSM-IP do wersji 64 . Jakie są dokładniej objawy?
#62
Centrale alarmowe / Aktualizacja
Ostatnia wiadomość przez qadamq - Styczeń 13, 2024, 09:20:06
Cześć
mam zbudowanego smart home na centrali NeoGSM IP, wszystko śmigało od ponad 3 lat, postanowiłem zaktualizować centrale przez USB programem do aktualizacji i nie działa mi teraz neogsm ip manager, wydaje mi się że zaktualizowało mi do wersji ip 64. Jak mogę wgrać poprawna aktualizację?
#63
Ogólne techniczne / Wysokość montażu czujnika RHT-...
Ostatnia wiadomość przez komers - Grudzień 08, 2023, 16:16:04
Dotarł do mnie czujnik RHT-AQ-RN i zastanawiam się na jakiej go wysokości przykręcić. Czujnik jest przewodowy i nie chciałbym wiercić wielu otworów. Jeśli ktoś montował to proszę podzielenie się doświadczeniami.
#64
Centrale alarmowe / Odp: Brak opisów wejść w TPR
Ostatnia wiadomość przez robertm - Grudzień 07, 2023, 15:50:44
Proszę o aktualizację do wersji 5.1
#65
Centrale alarmowe / Brak opisów wejść w TPR
Ostatnia wiadomość przez michal_ - Grudzień 06, 2023, 23:33:50
Witam,

TPR-4W ver. 5.0 nie wyświetla mi wszystkich opisów wejść mimo, że każde z nich jest opisane w systemie. Podobnie nie wyświetlają się opisy stref. Na dwóch innych manipulatorach (o tej samej wersji) opisy wejść i stref wyświetlają się poprawnie. Miał ktoś taki problem?
#66
Centrale alarmowe / Odp: APm - ARI i APm - Aero w...
Ostatnia wiadomość przez RobertH - Grudzień 06, 2023, 08:54:33
W centralach IP-64 można dodać oba do systemu tj. jeżeli ktoś ma 'Aero' może dodać automatykę 'ari' np. rolety SROL-ari, IO-ari-230 itd.
(wymagana aktualizacja centrali, paneli i managera)
#67
Centrale alarmowe / APm - ARI i APm - Aero w jedn...
Ostatnia wiadomość przez arcadiusz - Grudzień 04, 2023, 22:38:25
Witam, czy obydwa moduły APm - ARI i APm - Aero mogą działać jednocześnie na na jednej centrali NeoGSM-IP-64?
#68
Centrale alarmowe / Odp: Aktualizacja centrali Neo...
Ostatnia wiadomość przez telminatol - Grudzień 04, 2023, 20:26:21
Metodą prób i błędów udała się aktualizacja. Może istotny jest fakt i trzeba na to zwracać uwagę żeby podłączyć centralę po uruchomieniu programu aktualizacyjnego.

Czyli odpalamy updatera i dopiero po tym podłączamy usb do kompa, aktualizacja ruszyła od strzała. Ale dziwne, że aktualizacja jest tak wrażliwa na procedury.
#69
Centrale alarmowe / Aktualizacja centrali NeoGSM-I...
Ostatnia wiadomość przez telminatol - Grudzień 04, 2023, 16:53:54
Heja Ropamowcy,

Mam problem i uprzejmie proszę o pomoc. Próbowałem zaktualizować centralę NeoGSM-IP64 przez:
1. NeoGSMIPUpdate64 wersja 1.6 połączenie kablem USB (zdjęcie pokazuje komunikaty aktualizacji. Diody migają co sugeruje aktualizacje firmeware)
2. Z poziomu panela TPR. W trakcie panel się resetuje i tyle.

I co mi pokazuje panel wersje 2.5. miał ktoś podobny problem? Jakieś sugestie.
#70
Centrale alarmowe / Odp: Moduł GSM i restarty TPR
Ostatnia wiadomość przez michal_ - Grudzień 02, 2023, 20:59:09
Potwierdzam, wersja 5.0 TPR-a rozwiązała problem restartów.