Android 4.3

Zaczęty przez Tomasz Kordus, Grudzień 16, 2013, 10:37:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomasz Kordus

Witam, po aktualizacji telefonu do Android 4.3 Ropamdroid nie odczytuje danych z centrali alarmowej. Czy pracujecie już państwo nad tym problemem?

RobertH

Witam

Aplikacja była testowana  na Androida 4.2.2 Jelly Bean  a wersja 4.3 jest aktualizacją Jelly Bean.
 Problem może to być wynikiem błędu aktualizacji app  lub błędnego importu ustawień (po aktualizacji Android)
Proszę wykonać takie czynności:
- odświeżyć ustawienia RopamDroid np. wejść do ustawień i skasować numer obiektu 9zapisać)  i ponownie  go wprowadzić,
jeżeli to nie pomoże to proszę odinstalować RopamDroid i zainstalować ponownie.

Tomasz Kordus

ok, działa. Dziękuję za pomoc.

krzysztof soltysik

Odgrzeje trochę kotleta,apka ropam droid v.1.6 telefon Samsung galaxy s3 nie widzi sms zwrotnego od neo gsm v1.1 sms dochodzi w formie tekstowej o treści androidstan+48moj numer , apka czeka cały czas na dane.Po reinstalacji nie mam ikonek on/off systemu,może ktoś ma jakieś rozwiązanie ?

RobertH

Pana numer telefonu nie jest rozpoznawany przez NeoGSM i funkcja ECHO odsyła go do Pana.
Pytanie jak jest wprowadzony numer w NeoGSM, z opisu ECHO wynika iż sieć przekazuje go z prefiksem +48 i tak proszę wpisać w zakładce numery.

krzysztof soltysik

#5
wasz produkt testuję przed montażem u klienta wcześniej montowałem innych producentów i zawsze wpisuje nr.w formacie międzynarodowym problemem jest prawdopodobnie aplikacja brak ikonek on.off i jeszcze kilku innych rzeczy tak jakby do jakiegoś innego skromnego modułu sprawdziłem na sony i to samo pozdrawiam edit:jak podejrzewałem pobrałem przed chwilką apkę już ma wszystko i działa :-)

RobertH

Aplikacja RopaDroid ma do wyboru ręcznego urządzenia: NEO, BasicGSM, MultiGSM, NeoGSM.
Należy wybrać odpowiedni typ i wtedy zostaną skonfigurowane zasoby i funkcje.