TPR-4 pomiar temperatury

Zaczęty przez Ryba, Maj 19, 2023, 10:58:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ryba

Witam wszystkich po raz pierwszy.

Sprzęt kupiłem rok temu i tak czekał na swoją kolej. W tym tygodniu w końcu odpaliłem. Na razie bez syreny, żeby rodziny i sąsiedztwa nie stresować :)

Pierwsze pytanie o termostat w TPR-4. Czy on ma wbudowany czujnik temperatury, czy trzeba wpinać zewnętrzny?
Próbowałem wszystkich możliwości i nie pokazuje na ekranie temp.
Zauważyłem też, że magager nie działa poprawnie pod win11. Nie wyświetla wszystkich pozycji w oknach. W niektórych nie pojawia się boczny pasek żeby można było zjechać do niższych pozycji. Też tak macie?
Na próbę zainstalowałem na win 10 i nie ma problemu. Pojawiły się pozycje, których nie widać pod win11.

Wyczytałem, że Ropam bridge jest teraz darmowy. Faktycznie udało mi się go odpalić. To jest na stałe czy jakaś czasowa promocja na zachętę?

Będę miał jeszcze kilka pytań ale może w kolejnym wątku, żeby nie za dużo było w jednym pytaniu.

Pozdrawiam

robertm

TPR-4 nie ma czujnika temperatury, należy podłączyć czujnik do centrali.

Program NeoGSMIPManager - nie potwierdzam problemów pod WIN11 - proszę uruchomić program prawym przyciskiem myszy i "uruchom jako administrator"

RopamBridge na chwile obecną jest darmowy dla aplikacji RopamNeo i RopamBasic i nie planujemy zmiany.