NeoGSM IP + TPR-4 brak opisu w zakładce Rolety Lista

Zaczęty przez cbool1987, Lipiec 15, 2022, 21:03:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

cbool1987

Witam!
Mam u klienta na obiekcie centralę NeoGsm IP w wersji 2.4 oraz manipulator TPR-4 w wersji 4.4
Pod centralę podłączonych jest 15 szt. modułów S-ROL wszystko działa tylko mam problem z podczytaniem opisu rolety w zakładce "Rolety Lista" pola są puste. Na aplikacji mobilnej opisy rolet są widoczne co ciekawe. Bardzo proszę o pomoc ???

W załączniku podsyłam foto oraz plik z obiektu jak to wygląda.

robertm

Proszę zapisać jeszcze raz ustawienia do centrali z pliku, nawet jak program zgłosi ze nie ma żadnej zmiany i następnie przesłać do TPR-4 ustawienia ekranów.

cbool1987

Witam
Dziękuję za odpowiedź.
Próbowałem już kilkukrotnie wgrać zapisany projekt do centrali pomimo komunikatu o "brak zmian w projekcie".
W zakładce Manipulatora TPR-4 również robiłem edycję ekranu "Rolety Lista" (zmieniałem pole ikonki itp.) lecz opisów nadal nie ma ???

Ps. Co ciekawe na poprzednim obiekcie który konfigurowałem u klienta ten sam zestaw tzn. central NeoGSM IP podniosłem wersję do 2.4pl oraz zrobiłem update TPR-4 do ver. 4_4 i wszystko działa a tutaj nie mogę znaleźć przyczyny gdzie robię błąd ???

Podsyłam plik aktualny z obiektu. Wszystko mam zrobione tylko brakuje mi tych opisów :-(