TPR-4W nie zapisuje konfiguracji ekranów

Zaczęty przez michal_, Listopad 21, 2022, 21:25:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

michal_

Witam,

Centrala NeoGSM-IP 64 firmware ver. 2.5, panele dotykowe TPR-4W firmware ver. 4.5. Domyślnie panele miały soft w wersji 3.3, ale po aktualizacji do 4.5 zaczęły się pojawiać problemy z zapisem ich konfiguracji z poziomu aplikacji NeoGSMIP64 Manager ver. 1.9.9.4. Generalnie nie ma problemu z zapisem opcji z zakładki "Ustawienia", natomiast zapis ikon na poszczególnych ekranach to już loteria. Ustawiam np. wyświetlanie temperatury zewnętrznej na jednej z ikon, klikam "prześlij do panela" i mimo komunikatu o poprawnym zapisie ikony na wyświetlaczu nie ma. Inny manipulator z kolei po uruchomieniu domyślnie miał tylko ikony uzbrajania i rozbrajania. Edytuję konfigurację dodając nowe ikony, przesyłam do panela, ikony pojawiają się... ale po restarcie centrali (przy odłączaniu aplikacji NeoGSMIP64 Manager) ekran wraca znowu do tych dwóch ikon. Czy ma ktoś pomysł jak okiełznać te panele? Dodam jeszcze, że na wersji 3.3 paneli ekrany zapisywały się poprawnie.

Pozdrawiam

wojtek06061989

Mam podobny problem, na tą chwile rozwiązaniem jest wyłączenie trybu programowania i wówczas przesyła bez błędu.

michal_

Cytat: wojtek06061989 w Listopad 22, 2022, 13:57:39
Mam podobny problem, na tą chwile rozwiązaniem jest wyłączenie trybu programowania i wówczas przesyła bez błędu.

Jest to jakieś obejście, które rzeczywiście, po sprawdzeniu działa. Dzięki za info :)

Pozdrawiam

wojtek06061989

pojawiła się wersja 4.6 do TPR, nie testowałem jeszcze ale być może rozwiązuje ten problem.