NeoGsm IP sterowanie rolet harmonoram dla SROL-S

Zaczęty przez cbool1987, Luty 19, 2023, 16:27:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

cbool1987

Witam serdecznie wszystkich Użytkowników Forum
Potrzebuję podpowiedzi  lub przykładu dla czterech rolet (z modułami SROL-S)w jednej grupie jak powinien wyglądać diagram editor żebym mógł stworzyć harmonogram  dla rolet :
Chciałbym stworzyć harmonogram dla Grupy rolety np: Grupa G1 (przypisane 4 rolety) żeby codziennie o 7:00 rano rozszczelniały się tzn. wysterowane były na 10 sekund. Następnie o godzinie 10:00 w 100% (pełne otwarcie) a o godzinie 20:00 wykonało się pełne zamknięcie ??? Było by super jak by ktoś stworzył diagram editor dla takie harmonogramu. Nie wiem jak zrobić otwieranie na konkretną godzinę i jak ustawić czas sterowania rolet żeby się otworzyły tylko częściowo.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc . Pozdrawiam

cbool1987

Znalazłem odpowiedź na forum jak powinien wyglądać diagram editor jeśli chodzi o sterowanie pełnego zamknięcia/otwarcia rolet o
konkretnej godzinie zadeklarowanej w timerach natomiast nie wiem jak zrobić diagram editor jeśli chodzi o sterowanie rolet na konkretny czas np 10 sekund ??? Proszę o pomoc i podpowiedz. W załączniku zamieszczam fotkę diagramu na zamykanie/otwieranie rolet o konkretnej godzinie. Pozdrawiam