2 sztuki TPR-4 - zdublowane działanie

Zaczęty przez Mimix, Sierpień 18, 2024, 22:14:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mimix

Witam

posiadam 2 sztuki TPR-4 na rożnych adresach SV-5.4, Centrala SC 3.4, aktualizowane z miesiąc temu i od tego czasu taki problem:

na jednym panelu NR_1  w lewym dolnym rogu  - pierwsza ikonka  mam ustawione sterowanie roletami
na drugim panelu NR_2 w tym samym miejscu mam ustawione otwieranie bramy wjazdowej
i jak ustawie sterowanie roletami - pokaż ekran sterowania roletami  na NR_1 to na NR_2 ustawia się dokładnie to samo mimo ze  ikonki są inne - NR_1 ma ikonkę rolety a NR_2 ma ikonkę BRAMY wjazdowej

jak ustawie na panelu NR_2 sterownie wyjściem - brama wjazdowa to na panelu NR_1 też się to zmienia 


inne ikonki działają normalnie
Jakieś sugestie???????


wojtek06061989

Też nieraz zdarzały mi się podobne akcje, generalnie polecam użyć najnowszego managera i np po przesłaniu jednych ekranów może spróbuj wejść w inną zakładkę itd potem wrócić do drugiego panela i przesłać ekrany

Mimix

tak zrobiłem
najnowszy manager 2.6.1.2

firmware centrali jest nowszy  - podmienię w weekend - może poprawili coś w tym zakresie

Mimix

3,7 wgrany - jest jest lepiej
na panelu 1 poprawnie wyświetla sterowanie roletami
na panelu 2 poprawnie wyświetla sterowanie brama wjazdową

jednak w programie NeoGSM-IP-64 Manager v2.6.1.2 nadal brak poprawy - po ustawieniu na panelu 1 rolet i wejściu w panel 2 widać rolety a przed chwila był tam sterowanie wyjściem - brama wjazdowa - na szczęście przesłanie ekranów do paneli tym razem działa już normalnie

strasznie skopana jest ostatnia aktualizacja albo paneli 5,4 albo centrali 3,7